TRAKtest

Tachografy

Serwis:

Bez względu na to jaki posiadacie Państwo model tachografu (czy jest to urządzenie cyfrowe, czy analogowe), jesteśmy w stanie zaoferować Wam profesjonalny montaż oraz naprawę w naszym łódzkim serwisie. Zajmujemy się wszystkimi dostępnymi na naszym rynku modelami.


Współpracujemy z najlepszymi producentami polskimi i zagranicznymi, którzy produkują doskonałej jakości podzespoły oraz akcesoria. Proponujemy wizytę w serwisie w Łodzi również wtedy, gdy potrzebujecie Państwo specjalistycznej wykresówki do tachografu, pragniecie poddać urządzenie kalibracji albo poszukujecie specjalistycznego oprogramowania czy czytników do analizy danych z modeli cyfrowych.

Legalizacja:

Posiadamy Zezwolenie Prezesa Głównego Urzędu Miar na wykonywanie działalności w zakresie instalacji, napraw oraz sprawdzania urządzeń rejestrujących stosowanych w transporcie drogowym - tachografów samochodowych /Łódź PL 0061, Pabianice PL 0208/. Urządzenia należy poddawać legalizacji co 2 lata. Nasze prace dotyczą także modeli cyfrowych, które dodatkowo sprawdzamy pod kątem ich zgodności z rozporządzeniami Komisji (WE). Obsługujemy Klientów szybko, fachowo i zawsze w pełni indywidualnie, ponieważ posiadamy w swoich szeregach największych specjalistów, którzy posiadają wieloletnie doświadczenie w tym zakresie.


Poleć naszą firmę znajomym:
E-mail odbiorcy:
E-mail nadawcy:

                  Traktest Jacek Dębski . ul. Traktorowa 109 . 91-203 . Łódź . tel: 42 658-83-30 . kom: 602 850 456